Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Червоненська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 23245365) був реорганізований і увійшов до складу Ковалівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Червоне
Фастівський район, Київська область

2018 рік

 

 

                                       ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ
ЗА ВИКОНАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ СЕЛА ЧЕРВОНЕ В І-ОМУ ПІВРІЧЧІ
                                                     2018 року.

 

   Шановні депутати! 

Протягом звітного періоду робота Червоненської  сільської ради була спрямована на виконання плану соціально-економічного та культурного  розвитку села Червоне  у 2018 році.

   За результатами роботи в І-ому півріччі простежуються позитивні зрушення в соціально-економічному та культурному розвитку села Червоне.

  Так, на сесії УІІ скликання  була прийнята «Програма  соціально-економічного та культурного розвитку села Червоне» та «Програма організації та проведення культурно-мистецьких, національно-патріотичних та спортивно-масових заходів в селі Червоне» на 2018 рік.

  Велику роботу проводить виконком Червоненської сільської ради щодо оформлення субсидій громадянам нашого села.Так, станом на 21.06.2018 року :

 • видано довідок – 222 особам;
 • складено актів обстеження матеріально-побутових умов проживання  - 30 .

  З різних питань до виконкому Червоненської сільської ради  звернулись 400 осіб, з яких   на особистому прийомі сільського голови – 80 осіб;

   

    Сільський бюджет було затверджено на рівні  843 тисячі гривень, виконано за 5 місяців на 101 %.

    Велика увага приділяється благоустрою села Червоне. На протязі І-го півріччя 2018 року проводились суботники на всіх без винятку територіях , де розташовані школа, Будинок культури, ФАП, сільська рада, магазини, кладовища по вулиці Шевченка та вулиці Польовій, за що вдячна працівникам  сільської ради та окремим депутатам нашої сільської ради, жителям села Червоне Махомет Віктору, Крижанівській Ользі, Товстуха Сергію,  та іншим, кому небайдужа доля кладовищ.Слова подяки нашим  учасникам ФК  «Воля» , які вболівають за своє село, за власні кошти та кошти спонсорів займаються благоустроєм стадіону : обкошують територію, будують роздягальню та інше.Слова подяки Литвиненку Сергію  Вікторовичу, Мойсеєнку Руслану Миколайовичу, Крук Віталію Олександровичу та іншим  футболістам.Не стоять осторонь і батьки наших футболістів.Цього року посильну допомогу надали для каткування стадіону громадяни Діденко Сергій Васильович, Діденко Сергій Володимирович.

    Проводилось косіння акації на старому кладовищі громадянином Махно Анатолієм ( 500 грн, спонсорські кошти ) та обкошування по вулиці Шевченка громадянином Сідько Віктором ( 200 грн).

    Проводилось обкошування центру села Червоне та території організацій, розташованих на  території ради (700 грн).

     В і-ому півріччі 2018 року встановлено 2 автобусні зупинки на суму 44 000 грн та за кошти спонсорів встановлено  тротуарну плитку на цих зупинках.

     Встановлено в  Будинку культури метало- пластикові вікна в кількості 8 штук на суму  40 000 грн. та метало-пластикові вікна в приміщенні сільської ради в кількості 7 штук на суму  33 тисячі 400 грн.

    Закуплені сценічні костюми для учасників художньої самодіяльності Будинку культури села Червоне  ансамбль «Червона калина» на суму 38 998  грн.

   

     Велика робота проводиться по відновленню мережі вуличного освітлення .В січні місяці 2018 року завершено капітальне  будівництво мережі вуличного освітлення по вулиці Шевченка на суму  237 000 грн.( кошти з державного бюджету).

     В січні місяці завершився І-ий етап ремонтних робіт по «Реконструкції «НВК-дитячий садочок». : встановлено пластикові вікна, двері, зроблено  запасні виходи, проведено ремонт каналізації, зрізання дерев, встановлено внутрішні двері.Фінансування проводилось через Фастівську РДА, відділ освіти .

   

    Незадовільна робота виконкому та депутатів сільської ради по вивезенню побутових відходів.Більшість депутатів взагалі безвідповідально віднеслися до своїх обов,язків.

   

  Посильну допомогу надаємо ФК «Воля». У нашої команди є спонсор.Особисто з листом зверталась до директора «Світ кормів» Рубан Віталія Васильовича ( надає допомогу для обкошування території стадіону, для су дійства, а також вступу команди до участі  в районних змаганнях, виплачуються кошти для підтримки футболістів.

    Також виконком сільської ради виділив кошти для закупівлі фарби для фарбування лавочок та воріт .

    На території села проводяться різні культурно-масові заходи, а саме:

  Новорічні щедрівки ( учасниками художньої самодіяльності «Червона калина» ( 5 січня 2018 року).Для дітей дошкільнят проводився «Різдвяний ранок»  (новорічні подарунки від спонсора Засухи Т.В.) День Перемоги проведено завдяки спонсорській допомозі «Агрофірми «Світанок»  .Надавались кошти учасникам АТО та солдатським вдовам ( по 500 гривень)..Надається допомога на поховання ( пайовикам) в сумі 1000 грн.До Пасхальних  днів надавались продуктові набори для пайовиків, безкоштовна оранка.

   

   

   

  Сільський голова:                                                       Савченко В.В.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua