Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Червоненська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 23245365) був реорганізований і увійшов до складу Ковалівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Червоне
Фастівський район, Київська область

сесії


                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                    Рішення  Червоненської сільської ради

                                                                                    Від 22 червня 2018 року  № 4.22-ХХІІ-УІІ

 

 

                                                                          Порядок

                                                проведення громадського обговорення

                            з питань добровільного об’єднання територіальних громад

 

 1. Цей порядок визначає вимоги , організацію і процедуру проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання  територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (далі – громадське обговорення).
 2. Громадське обговорення проводиться у формі громадського слухання. Під час громадського обговорення може проводитися одне або більше громадських слухань.
 3. Ініціює проведення громадського слухання Червоненький сільський голова.
 4. Рішення про проведення громадського слухання повинне містити інформацію про:
  • питання , що виносяться на слухання (порядок денний);
  • цільову аудиторію (жителів окремого населеного пункту чи громада в цілому);
  • дату та час проведення;
  • місце проведення;
  • осіб , відповідальних за проведення громадського слухання;
  • строк та спосіб оприлюднення рішення про проведення громадського слухання;
 5. Рішення про проведення громадського слухання оприлюднюється шляхом розміщення на інформаційних стендах чи у інший спосіб встановлений таким рішенням , не пізніше ніж за три дні до проведення громадського слухання . Додатково можуть вживатися інші заходи для інформування цільової аудиторії , у тому числі в день проведення громадського слухання.
 6. Участь у громадському слуханні є добровільною . Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у громадському слуханні. Громадське слухання є повноважними незалежно від кількості його учасників .
 7. До початку громадського слухання особа , відповідальна за його проведення , проводить реєстрацію учасників. Підставою для реєстрації є документ , який посвідчує особу та дає можливість встановити вік та місце проживання учасника громадського слухання.
 8. Право голосу на  громадському  слуханні мають дієздатні громадяни України , яким на день його проведення виповнилося 18 років та які проживають у межах відповідного населеного пункту чи територіальної громади. Рішення громадського слухання приймається шляхом рівного , особистого , вільного та відкритого голосування більшістю голосів присутніх.
 9. Червоненький сільський голова чи особа , відповідальна за проведення громадського слухання , відкриває громадське слухання , інформує про питання для обговорення , організовує вибори головуючого на громадському слуханні та секретаря громадського слухання.Головуючий та секретар обирається з числа учасників громадського слухання , що мають право голосу. Головуючий керує ходом проведення громадського слухання , забезпечує додержання порядку та послідовності розгляду питань. Секретар здійснює підрахунок голосів та веде протокол громадського слухання .
 10. Головуючий протягом двох робочих днів з дня проведення громадського слухання подає Червоненському сільському голові  підписаний протокол громадського слухання , у якому зазначаються:
  • дата та місце проведення громадського слухання;
  • імена головуючого та секретаря;
  • кількість та імена учасників (загалом та з правом голосу) ;
  • питання , що виносилися на слухання;
  • узагальнений зміст виступів осіб , що взяли участь в обговоренні;
  • результати голосування;
  • рішення , прийняте за результатами слухання.

    

    

    

   Секретар Червоненської сільської ради:    ______________  Т.А. Скочинська.                               

                                                                                      ЗВІТ

          сільського голови про роботу Червоненської сільської ради за  2016 рік

 

Шановні депутати !

Шановні присутні!

Протягом звітного періоду робота Червоненської сільської ради була спрямована на виконання пріоритетів, визначених Планом дій та основних завдань Програми соціально- економічного та культурного розвитку села Червоне на 2016 рік.

  За результатами роботи в 2016 році простежуються позитивні тенденції росту за більшістю з основних показників соціально- економічного та культурного розвитку села Червоне. Політика Червоненської сільської ради спрямована на підвищення стандартів життя населення, вжиття заходів щодо створення кращих умов проживання.

  В селі Червоне значна увага приділяється розвитку соціальної сфери.

На початок року в селі Червоне проживає пенсіонерів-230 осіб,

Молодь-від  18 -39 – 124 особи, діти від 0- 17 – 109 осіб

Від 40- 59 – 122 особи

                                     -2-

Станом на 01.12.2016 року жителі громади отримали

субсидій-107

 

Виконком Червоненської сільської ради  допомагає у оформленні  довідок та актів – обстеження для отримання соціальної допомоги(субсидія)- довідки -  107   , акти обстеження  матеріально – побутових умов проживання-29

Діловод – секретар сільської ради Лагур Валентина Михайлівна вчасно поновлює  відповідні документи та особисто відвозить в управління соціального захисту населення, щоб жителі села не тратили свій особистий  час та кошти на проїзд.

 З 01.01.2016 року в штатний розпис  Червоненської сільської ради введено 0,5 ставки діловода – секретаря.

Про свою відкритість та роботу для односельчан свідчить і те, що апарат сільської ради,

 як  в цьому, так  і в попередні роки приймає та обслуговує населення не тільки в дні прийому. Відповіді на звернення  надаємо вчасно.

  Протягом звітного періоду сільською радою проведено  8 сесій на яких розглянуто  50 питань та прийнято відповідні рішення. Переважна частина прийнятих рішень ,як і в попередні роки,це земельні питання ( прийняття громадянами в приватну власність земельних ділянок. Не дуже приємно, що  деякі  депутати  нашої ради пропускали засідання, нехтували своїм правом та обов,язками.

Сільський бюджет було затверджено на рівні   374 тис. грн.

За 11 місяців 2016 року  бюджет сільської ради перевиконано на  135    %. Основною статтею доходів є  плата за землю, акцизний збір, місцеві податки та збори.

Велика увага приділяється благоустрою села. Так на протязі 2016 року  проводились суботники в центрі    села  та на кладовищах по вул. Шевченка,Польовій .Була заключена угода з гр.. Савченко Віктором Васильовичем на косіння акації – 2 рази на суму 1200 грн. та з гр.. Войтина Богданом Сафатовичем на  обкошування  території кладовища по вул.. Польовій  та Шевченка на суму 1000 грн.( спонсорські кошти). На суму 6000 тисяч грн.. закуплено паркан для нового кладовища по вул.. Шевченка( направлено 3 тисячі грн.. з сільського бюджету та кошти пожертви 3000 тис. грн.)завозився пісок.

 Незадовільна робота виконкому сільської ради та депутатського корпусу по вивезенню побутових відходів. Багато причин можна назвати :   безвідповідальність  та байдужість депутатів на своїх виборчих округах.   Я з впевненістю можу сказати, що більшість депутатів не проводила роботу щодо благоустрою прилеглих територій , і якщо хтось вважає, що це може зробити один сільський голова, то він дуже помиляється . Ще один фактор- це  байдужість  громади по відношенню  до рідного села де проживають.  Адже можу сказати ,що не там чисто де прибирають, а там де не смітять. Наведу приклад : біля нашого магазину встановили  підприємці  конструкції для збору сміття де тричі крали сміттєві мішки. В кого ми крадемо? Закрадається думка, чи це крадіжка , чи це деякі особи роблять на зло?  Виходить самі в себе крадуть і смітять .

Цього року було встановлено  дитячий майданчик на суму 31670 грн.  спортивний майданчики  на суму 19680 грн.  Працівниками сільської ради, членами виконавчого комітету та окремими депутатами, а саме:Дяченко Михайло О., Савченко Наталія І., Кулєшов Сергій В. , молодими сім,ями : Новахацька Світлана та Мирослав, Новохацька Інна та Андрій,Даніло Рокас, Покиданов Анрій , Полонський Микола  А. проводився суботник по облаштуванню   дитячого майданчика.

.Були  встановлені лавочки,пісочниця, контейнер для сміття ,а також виготовлялися різні вироби із шин. «Вдячність « окремих жителів села» переповнює. Все зруйновано , побито, але це нехай буде на їхній совісті.  

 Велика робота приділяється  по відновленню  вуличної мережі освітлення, проведено реконструкцію :

 1. Вул.. Набережна
 2. Пров. Набережний
 3.  Вул.. Горького
 4. Пров. Горького
 5.  Вул. Садова   
 6. Вул.. Польова
 7. Вул.. Гагаріна
 8. Вул.. Фастівська
 9. Вул.. Шевченка. ( частково)

   

   На загальну суму 180 тис грн. Так на день Святого Миколая подарунком для жителів вул.. Набережна, стало: відновлене вуличне освітлення  та підсипано   дорогу гран- відсівом, який надав на прохання сільської ради додатково 200 тон  ТОВ Клехівський кар,єр народних копалин « ТЕХНОБУД», роботи виконані за кошти районної  субвенції в сумі 40 000   грн..

  Виготовлена проектно- кошторисна документація на реконструкцію вул.. освітлення вул.. Білоцерківської та вул. Шевченка на суму 29 тис   грн..

   В 2016 році була  проведена робота по підсипці вул.. Набережна за кошти сільського бюджету в сумі 30 тис.грн.

                  КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

   

  Функціонує танцювальний колектив « САЛЬВІЯ», який чарує своїми виступами жителів села Червоне  та інших сіл. Щоб покращити матеріальну базу колективу надана спонсорська допомога. Придбано: тканину для пошиття сценічних костюмів на суму 2500 грн. 00 коп.

  українські сорочки 2000 грн.00 коп.

  спідниці – 600 грн.

  фартухи  - 300 грн.

  Та спонсорська допомога від народного депутата Руслана Сольвара  на суму 2500 грн.

  На загальну суму  7900 тис грн..( сім тисяч дев,ятсот грн..)

  Приділялася увага спорту на селі , так на території села утворено 3 футбольні команди : ФК « Воля», « ПРОМІНЬ- ВОЛЯ»- ветерани, дитяча ФК « НИВА». За спонсорські кошти в сумі 6000 грн. закуплено

   

  футбольну форму ФК « Нива».( спонсори ТОВ « СВІТ КОРМІВ»)

  Цього року  12 листопадабуло проведено  в Будинку культури « Вечір спортивної слави» де, нагороджували  учасників ФК « Воля» . Наші хлопці зайняли серед команд району по футболу  ІІІ місце і стали бронзовими призерами. 11 вересня 2016 року виграли супер – кубок Фастівського району, 29 жовтня 2016 року стали володарями супер- кубку « Колос»  та бронзовими призерами з міні – футболу. На території села утворена  ГО « Червоненська Воля «. Сільською радою надавалась допомога в розробці статуту ГО та спонсорські кошти в сумі 700 грн., періодично надавалися кошти для обкошування стадіону, закуплялися  призи для відзначення кращих гравців в сумі 400 грн.  Так виконком Червонеської сільської ради та ГО « Червоненська Воля» , Будинок культури с. Червоне провели спортивне свято « ТАТО, мама, я – спортивна сім,я. Залучались спонсорські кошти для закупівлі подарунків та подарунки від районних депутатів для учасників свята. Спонсорами стали  Бабич Катерина З., Литвиненко Володимир Д., Савченко Валентина В.,  Журба Микола В. Під час святкування масляної обласний депутат Волинець О. подарував сітки для воріт.

В приміщенні Червонянської ЗОШ  функціонує ДЮСШ, секція по боксу.  Учень нашої школи Корчагін Кирило виборює в змаганнях по боксу золоті медалі.

На території села Червоне проводяться різні свята.

Новорічні колядки для учнів та дошкільнят – 5 січня 2016

Року. Були закуплені за кошти спонсорів новорічні  призи на суму

800 грн. та новорічні подарунки на суму 4000 грн.» Агрофірма « Світанок», СТ « Червонянське» Кудь Володимир.

На території села проводилось народне гуляння « Масляна- 2016», надавалась матеріальна допомога в сумі  600 грн.

День Перемоги- 1500 грн. « Агрофірма « Світанок»( спонсорська допомога.)

 Святкували день захисту День захисту дітей- концертна програма, конкурси , дискотека, солодкий стіл,надавалась допомога  на закупілю призів  500 грн. та 600 грн.на солодкий стіл  СТ « Червонянське»

 Для проведення свята Івана Купала- надавалась спонсорська допомога в сумі  400 грн для придбання  призів для молодшої групи танцювального колективу « Сальвія»)

 Святкування «День села» - концертна програма, караоке по -червонянські, дискотека. Спонсорами свята були « «Агрофірма  « Світанок», в  сумі 5000 грн.для закупівлі короваїв,рушників,оплати музичного супроводу, транспорт, благоустрою та святкового столу.  Надав допомогу народний депутат України Р.Сольвар в сумі 2500 грн. на ці кошти закуплено українські вишиті сорочки для учасників вокального ансамблю  « Червона калина» Будинку культури с. Червоне.Обласний депутат  О.Волинець -надав кошти направлені на розвиток танцювального колективу.

На  День Незалежності України вокальний ансамбль «Червона калина»  брав участь в районному святі « Любіть Україну»  і був відзначений Подякою Народного депутата України Руслана Сольвара та премією в сумі 1000 грн. На ці   було закуплено чільця для учасників колективу « Червона калина». Брали участь в районному  конкурсі « А ну-мо, бабусі» наша учасниця Н. Струтинська перемогла і виграла ГРАН- ПРІ.

 

На території села  функціонують   інтернет- провайдери  «Устінет», В домівках наших односельчан з,явився провідний  інтернет. Жителі села  вдячні за  таку  «цивілізацію»

Утворений  та функціонує офіційний веб- сайт Червоненської сільської ради, на якому буде висвітлюватись робота  виконкому  Червоненської сільської ради та життя села.

До 9 травня проводився ремонт пам,ятника загиблим воїнам. Закуплено  тротуарну плитку на суму 2997 грн. для облаштування  території біля пам,ятника.

На сьогоднішній день виготовлено проектно- кошторисну документацію на « НВК  школа- садочок»  направлені спонсорські кошти на суму 60180 грн.» Агрофірма» Світанок»

 Щоб зберегти навчальний заклад ,розпочато роботу  по утворнню на базі Чеовонянської ЗОШ І-ІІІ ст.. групи короткотривалого перебування дошкільнят. На даний час залучено спонсорів та замовлено столи та стільчики для малечі на суму 4500 грн. Дирекція ЗОШ займається  перейменуванням навчального закладу Червонянська ЗОШ І-ІІІ ст. на «НВК школа – садочок», проводяться відповідні роботи.

Проводиться реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації громадян секретарем  Скочинською Тамарою Антонівною.   Зареєстровано  та  знято з реєстрації 33  особи , дні прийому середа з 9.00год. до 12.00 год.

                                                                 Червоненська сільська рада

                                 Фастівський район  Київська область

                                              УІІІ  сесія   УІІ  скликання

                                                           Р І Ш Е Н Н Я

    Про затвердження технічної документації та матеріалів інвентаризації.

Розглянувши технічну документацію із землеустрою , розроблену  ФОП  Іваницька Н.П. щодо складання документів , які посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка) площею 0,1250 га , розташовану в селі Червоне , вул.Садова , 1, земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 0,1949 га, розташовану в селі Червоне , вул.Садова,1, в межах земель Червоненської сільської ради та керуючись ст. 26, 33, 120, 125  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.19, 30  Закону України « Про землеустрій» , ст.12, 81,118 -121,125 Земельного кодексу України, сільська рада

                                             В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку в с.Червоне , вул.Садова , 1, в межах земель Червоненської сільської ради.

2.Передати у власність Савченку Василю Прокоповичу (загальна площа ділянки – 0,3199 га).

Цільове призначення земельної ділянки : будівництво і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд (присадибна земельна ділянка  0,1250 га),

ведення особистого селянського господарства(земельна ділянка площею  - 0,1949 га.         

 Кадастровий номер 3224987101:01:003:192,  3224987101:01:003:193.

3. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі ( на місцевості) , одержання документа , що посвідчує право на неї та державної реєстрації забороняється .

4. Зареєструвати Державний акт у книзі реєстрації та внести зміни в земельно – кадастрову документацію.

5. Попередити громадянина , якому передана земля у власність , про відповідальність за використання земель не за цільовим призначенням  та інші порушення Земельного законодавства.

 

Сільський голова:                                                        В.В.Савченко.

С.Червоне

Від  03.11.2016 року

№   5.8/3 – УІІІ – УІІ.

 

                                                                 Червоненська сільська рада

                                 Фастівський район  Київська область

                                              УІІІ  сесія   УІІ  скликання

                                                           Р І Ш Е Н Н Я

    Про затвердження технічної документації та матеріалів інвентаризації.

Розглянувши технічну документацію із землеустрою , розроблену  ФОП  Іваницька Н.П. щодо складання документів , які посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка) площею 0,2500 га , розташована в селі Червоне , вул.Набережна , 22, в межах земель Червоненської сільської ради та керуючись ст. 26, 33, 120, 125  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.19, 30  Закону України « Про землеустрій» , ст.12, 18, 118-121, 125  Земельного кодексу

України, сільська рада

                                             В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку в с.Червоне , вул.Набережна , 22, в межах земель Червоненської сільської ради.

2.Передати у власність Кобилінському Леоніду Григоровичу (загальна площа ділянки – 0,2500 га).

Цільове призначення земельної ділянки : будівництво і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд (присадибна земельна ділянка  0,2500 га) кадастровий номер 3224987101:01:004:0103.

3. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі ( на місцевості) , одержання документа , що посвідчує право на неї та державної реєстрації забороняється .

4. Зареєструвати Державний акт у книзі реєстрації та внести зміни в земельно – кадастрову документацію.

5. Попередити громадянина , якому передана земля у власність , про відповідальність за використання земель не за цільовим призначенням  та інші порушення Земельного законодавства.

 

Сільський голова:                                                        В.В.Савченко.

С.Червоне

Від  03.11.2016 року

№   5.8/1 – УІІІ – УІІ.

 

                                         Червоненська сільська рада

                                  Фастівський район  Київська область

                                                УІІІ  сесія  УІІ  скликання

                                       Р І Ш Е Н Н Я  № _______________ .

                                                                                       Від  03.11.2016 року.

        Про затвердження проекту землеустрою.

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яковенку Миколі Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд (присадибна ділянка ) площею 0,1100 га за кадастровим номером 3224987101:01:003:0188, розташованої в селі Червоне , вул..Гагаріна, б/н, в межах Червоненської сільської ради , Фастівського району Київської області  та керуючись ст.26, 33,120, 125  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст. 19, 30  Закону України «Про землеустрій» , ст.12, 81, 118, 119, 120, 121 ,125  Земельного кодексу України, Червоненська сільська рада     в и р і ш и л а:

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Червоне , вул.Гагаріна , б/н, в межах земель Червоненської сільської ради , Фастівського району Київської області  за кадастровим номером 3224987101:01:003:0188.
 2. Передати у власність земельну ділянку громадянину Яковенку Миколі Миколайовичу в с.Червоне , вул.Гагаріна , б/н, в межах земель  Червоненської сільської ради , Фастівського району Київської області за кадастровим номером 3224987101:01:003:0188.

  Цільове призначення та площа земельної ділянки: для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд (присадибна ділянка ) площею 0,1100 га.

 3. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості) , одержання документа , що підтверджує право на неї та державної реєстрації забороняється.
 4. Попередити громадянина , якому відводиться земля у власність , про  відповідальність за використання земель не за цільовим призначенням та інші порушення Земельного законодавства.

 

Сільський голова:                                                       В.В.Савченко.

                                                                 Червоненська сільська рада

                                 Фастівський район  Київська область

                                              УІІІ  сесія   УІІ  скликання

                                                           Р І Ш Е Н Н Я

    Про затвердження технічної документації та матеріалів інвентаризації.

Розглянувши технічну документацію із землеустрою , розроблену  ФОП  Іваницька Н.П. щодо складання документів , які посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка) площею 0,2364 га , розташована в селі Червоне , вул.Шевченка , 66, в межах земель Червоненської сільської ради та керуючись ст. 26, 33, 120, 125  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.19, 30  Закону України « Про землеустрій» , ст.12, 18, 118-121, 125  Земельного кодексу

України, сільська рада

                                             В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку в с.Червоне , вул.Шевченка , 66, в межах земель Червоненської сільської ради.

2.Передати у власність Погребняку Сергію Миколайовичу (загальна площа ділянки – 0,2364 га).

Цільове призначення земельної ділянки : будівництво і обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд (присадибна земельна ділянка  0,2364 га) кадастровий номер 3224987101:01:001:0354.

3. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі ( на місцевості) , одержання документа , що посвідчує право на неї та державної реєстрації забороняється .

4. Зареєструвати Державний акт у книзі реєстрації та внести зміни в земельно – кадастрову документацію.

5. Попередити громадянина , якому передана земля у власність , про відповідальність за використання земель не за цільовим призначенням  та інші порушення Земельного законодавства.

 

Сільський голова:                                                        В.В.Савченко.

С.Червоне

Від  03.11.2016 року

№   5.8/2 – УІІІ – УІІ.

                                                Червоненська сільська рада

                         Фастівський район Київська область

                                       УІІІ  сесія  УІІ  скликання

                                   Р І Ш Е Н Н Я  6.8 – УІІІ -УІІ .

Від  03.11.2016 року .

 

     Про надання в оренди шкільної кімнати під роздягальню та спортивного залу для проведення тренувань з міні-

футболу.

 

                                        

                                    В И Р І Ш И Л И :

1.Надати в оренду кімнату площею 20 кв.м.  для роздягальні та спортивний зал площею 310.5 кв.м. для проведення тренувань з міні – футболу .

2. Встановити орендну плату в розмірі одна грн.(1грн.00 коп.) в рік.

3. Оформити договір оренди на кімнату площею 20 кв.м. для роздягальні та спортивний зал площею 310.5 кв.м. для тренувань з міні – футболу з відділом освіти Фастівської РДА.

 

 

 

Сільський голова:                                                  В.В.Савченко.

Пропозиції

щодо будівництва та фінансування об’єктів

на 2017 рік по Фастівському району с. Червоне.

 

п/п

Назва об’єкту

Кошторисна вартість об'єкта, тис. грн.

 

Обсяг фінансування

За рахунок коштів державного та обласного бюджету,
тис.грн.

За рахунок коштів районного бюджету,
тис.грн.

За рахунок коштів місцевого бюджету
тис. грн.

1

2

3

4

5

6

Заклади охорони здоровя

1

 

 

 

 

 

Соціальний захист населення

2

Капітальний ремонт Будинку культури

14000000

14000000

-

-

Заклади освіти

3

Будівництво « НВО- школа- садочок»

15000000

15000000

-

-

Соціально-культурна сфера

4

 

 

 

 

 

Інженерно-транспортна інфраструктура

5

Реконструкція вуличного освітлення

 

 

 

 

 

Поточний ремонт доріг

200.000

 

 

 

 

 

100000

 

100.000

 

 

 

 

80000

100000

 

 

 

20000

 

 

Сільський голова :                                       В.В. Савченко.

 

Україна

 

ЧЕРВОНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Фастівський район  Київська область

VІІ сесія  VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Про дозвіл оренди частини  приміщення

Червонянської ЗОШ І-ІІ ступенів Триліським ДНЗ «Ялинка»

  

  Розглянувши звернення начальника відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації від 10.08.2016 № 01-40/820, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, з метою охоплення дітей дошкільною освітою Червоненська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Дозволити Триліському  ДНЗ « Ялинка» орендувати приміщення Червонянської ЗОШ І-ІІ ступенів площею 40 м2 , що знаходиться на першому поверсі,  для розміщення  групи дітей дошкільного віку  з короткотривалим перебування дітей.
 2. Встановити розмір річної  орендної плати 1 гривня.
 3. Витрати за комунальні послуги (водопостачання та водовідведення, електроенергію, опалення і т.д.) проводити за рахунок бюджету Червоненської сільської ради.
 4. Контроль покласти на сільського голову Савченко В.В.

 

Сільський голова                                    В.В. Савченко

с. Червоне

Від 30.08.2016 року

№.1.77 сесія від 30.08.2016 р.

Про передачу в оренду класної кімнати площею  40 кв.м. в  приміщенні  ЗОШ І- ІІІ ступенів для групи короткотривалого перебування дітей дошкільного віку ДНЗ « Ялинка» с. Триліси Фастівського району Київської області

                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО:

 

                                                                 на  ХХІ  сесії  УІІ  скликання

 

                                                                 від  26.01.2018  року.

 

 

 

 

 

 

                       П Р О Г Р А М А

 

   Організації та проведення культурно-мистецьких , національно-патріотичних та спортивно-масових  заходів

      в селі Червоне на 2018 рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                    П Р О Г Р А М А

 

      організації та проведення культурно – мистецьких , національно-патріотичних та

                              спортивно-масових заходів в с. Червоне на 2018 рік

 

 1. Мета програми:

 

Метою Програми є забезпечення виконання Червоненською сільською радою повноважень передбачених статтею 32  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» спрямованих на організацію культурно – мистецьких , національно-патріотичних та спортивно-масових заходів на території с.Червоне , розвитку творчих здібностей різних вікових  категорій населення , сприяння відродженню народної творчості , виховання національної свідомості , організації змістовного дозвілля в місцях масового відпочинку.

 

 1. Заходи по реалізації програми:

 

Програмою передбачено організація та участь в культурно-мистецьких , національно-патріотичних та спортивно-масових заходах протягом  2018  року.

 

В програмі заплановано виділення коштів на придбання подарунків , призів, грамот, вінків, квітів, організації  заходів по святкуванню  Дня села.

 

 1. Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Червоненська сільська рада.

 

 1. Джерело фінансування – сільський бюджет.

 

 1. Очікувані результати:

 

Виконання Програми дасть змогу забезпечити організацію дозвілля мешканців села та розвиток творчих здібностей різних вікових категорій , зокрема дітей та молоді .

 

                                                             К О Ш Т О Р И С

 

                    видатків на виконання Програми організації та проведення               культурно-мистецьких, національно-патріотичних та спортивно-масових заходів          

                                                     в селі  Червоне на 2018 рік.

 

п/п

 

Заходи , які доцільно профінансувати

      Вартість

      тис. грн..

     Виконавець

       програми

 

 

 

 

   1

Кошти для придбання вінків, кошиків квітів:

 • загиблим воїнам  ветеранам ВВв в День Перемоги;
 • до 28-ї річниці Незалежності України;
 • до Дня села;
 • до Дня Українського козацтва
 • до Дня визволення України;
 • до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні;
 • інших знаменних і пам’ятних дат;

 

 

 

        

 

 

 

Червоненська сільська рада

 

 

 

 

  2

Кошти для придбання призів дітям – учасникам культурно-мистецьких та спортивно-масових заходів у селі (обдарованих дітей , дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування , дітей та молоді з функціональними обмеженнями , з багатодітних та малозабезпечених сімей) та іншим категоріям учасників.

 

 

 

       

 

 

 

Червоненська сільська рада

 

 

  3

Кошти на придбання:

 

 • почесних грамот , цінних подарунків та квітів для нагородження з нагоди державних та професійних свят , ювілейних дат, тощо

 

 

 

Червоненська сільська рада

 

  4

Кошти для підтримки учасників , які представляють село Червоне на культурно мистецьких конкурсах , фестивалях , інших заходах та місцевих авторів

 

 

 Червоненська сільська рада

 

  5

Кошти для  організації та проведення  святкування Дня села .

 

 Червоненська сільська рада

 

Кошти для  організації та проведення  святкування Дня людей похилого віку

 

Червоненська сільська рада

 

Кошти для проведення народного гуляння Іванна Купала  та Масляної .

 

 

Червоненська сільська рада

 

 

Всього:

       

      10,0

 

 

 

 

 

 

       Сільський голова:                                                            Савченко  В.В.

                                        ЗВІТ

          сільського голови за  2017 рік

 

Шановні депутати !

Шановні присутні!

Протягом звітного періоду робота Червоненської сільської ради була спрямована на виконання пріоритетів, визначених Планом дій та основних завдань Програми соціально- економічного та культурного розвитку села Червоне на 2017 рік.

  За результатами роботи в 2017 році простежуються позитивні тенденції росту за більшістю з основних показників соціально- економічного та культурного розвитку села Червоне. Політика Червоненської сільської ради спрямована на підвищення стандартів життя населення, вжиття заходів щодо створення кращих умов проживання.

  В селі Червоне значна увага приділяється розвитку соціальної сфери.

На початок року в селі Червоне проживає пенсіонерів-230 осіб,

Молодь-від  18 -39 – 124 особи, діти від 0- 17 – 109 осіб

Від 40- 59 – 122 особи

                                     -2-

Станом на 01.12.2017 року жителі громади отримали

субсидій-122

 

Виконком Червоненської сільської ради  допомагає у оформленні  довідок та актів – обстеження для отримання соціальної допомоги(субсидія)- довідки -  122   , акти обстеження  матеріально – побутових умов проживання-35

Діловод – секретар сільської ради Лагур Валентина Михайлівна вчасно поновлює  відповідні документи та особисто відвозить в управління соціального захисту населення, щоб жителі села не тратили свій особистий  час та кошти на проїзд.

Про свою відкритість та роботу для односельчан свідчить і те, що апарат сільської ради,

 як  в цьому, так  і в попередні роки приймає та обслуговує населення не тільки в дні прийому. Відповіді на звернення  надаємо вчасно.

  Протягом звітного періоду сільською радою проведено  8 сесій на яких розглянуто  39 питань та прийнято відповідні рішення. Переважна частина прийнятих рішень ,як і в попередні роки,це земельні питання ( прийняття громадянами в приватну власність земельних ділянок. Не дуже приємно, що  деякі  депутати  нашої ради пропускали засідання, нехтували своїм правом та обов,язками.

Сільський бюджет було затверджено на рівні  5522.400           тис. гн. Фактично 1136 .308 грн\808.706 грн.\237.602 грн\світло,90.000 грн. дитячий майданчик/

За  2017 року  бюджет сільської ради перевиконано на  108    %. Основною статтею доходів є  плата за землю, акцизний збір, місцеві податки та збори.

Велика увага приділяється благоустрою села. Так на протязі 2017 року  проводились суботники в центрі    села  та на кладовищах по вул. Шевченка,Польовій .Була заключена угода з гр..  Сідько Анотолієм Івановичем.

 на косіння акації – 2 рази на суму 1000 грн. та з гр..  на  обкошування  території кладовища по вул.. Польовій  та Шевченка грн.)завозився пісок. Встановлено дитячий майданчик  по вул. Гагаріна.\ Допомога Р.М. Сольвара.

 Незадовільна робота виконкому сільської ради та депутатського корпусу по вивезенню побутових відходів. Багато причин можна назвати :   безвідповідальність  та байдужість депутатів на своїх виборчих округах.   Я з впевненістю можу сказати, що більшість депутатів не проводила роботу щодо благоустрою прилеглих територій , і якщо хтось вважає, що це може зробити один сільський голова, то він дуже помиляється . Ще один фактор- це  байдужість  громади по відношенню  до рідного села де проживають.  Адже можу сказати ,що не там чисто де прибирають, а там де не смітять. Наведу приклад : біля нашого магазину встановили  підприємці  конструкції для збору сміття де тричі крали сміттєві мішки. В кого ми крадемо? Закрадається думка, чи це крадіжка , чи це деякі особи роблять на зло?  Виходить самі в себе крадуть і смітять .

Працівниками сільської ради, членами виконавчого комітету та окремими депутатами, а саме:  Савченко Наталією Іванівною та жителями вул. Гагаріна, Польова проводився суботник по облаштуванню   дитячого майданчика.

Велика робота приділяється  по відновленню  вуличної мережі.В 2017 році було освітлено вул. Білоцерківську на суму 88. 5986.39 тис. грн..  Сільський бюджет складає 55.

986 грн, 39 коп субвенція  районного 30.000 грн. вул. Дачна, вул. Молодіжна на суму 80.281.74        грн.. на кінець року проведено ремонт  приміщення школи/ І поверх/ встановлено пластикові вікна, двері , відремонтовано каналізацію  та інше. Для групи короткотривалого перебування дітей на базі ЗОШ І-ІІ ступенів за кошти сільського бюджету було закуплено меблі/ стінку для іграшок, шкафчики для одежі, лавочки ,\ на суму     грн..Особисто зверталася до спонсорів,щоб закупити столи та стільчики . Завдяки Мялику Віктору Ничипоровичу  придбано 2 столи та 12 стільчиків. Р.М. Сольвар закупив  килимове покриття. Кудінова Г,Ф. та Діденко Надія подарували м,які іграшки, Батьки закупили тюлі та карнизи.Слова подяки хочу сказати молодим сім,ям: Приходько Інни та Андрія, Новохацької Світлани та Мирослава, які допомогали в зібранні меблів. Цьогоріч облаштовано  тротуарною плиткою територію прилеглу до пам,ятника загиблим воїнам у роки ВВ війни. Проводились суботники в центрі села: чистились та білились бордюри, окрасою центру стала наша  зупинка, зроблено ремонт та розфарбовано Петриківським розписом.Біля магазину заасфальтовано прилеглу територію. Проведено підсипку  гранвісівом вул. Дачної на суму39.110      грн.. з бюджету сільської ради . Встановлено пластикові вікна в приміщенні ФАПу на суму 22 .000 грн.

 

 

                КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

 

Функціонує танцювальний колектив « САЛЬВІЯ», який чарує своїми виступами жителів села Червоне  та інших сіл. Щоб покращити матеріальну базу колективу надана спонсорська допомога. Придбано: тканину для пошиття сценічних костюмів на суму 2500 грн. 00 коп.

українські сорочки 2000 грн.00 коп.

спідниці – 600 грн.

фартухи  - 300 грн.

Та спонсорська допомога від народного депутата Руслана Сольвара   \  колонка/

 

Приділялася увага спорту на селі , так на території села  футбольні команди : ФК « Воля», «  ВОЛЯ-2»- . За спонсорські кошти  закуплено

 

футбольну форму ФК « Воля».( спонсори ТОВ « СВІТ КОРМІВ»)

. Наші хлопці зайняли серед команд району по футболу  ІІІ місце і стали бронзовими призерами. 28 червня 2017 року виграли супер – кубок Фастівського району,  стали володарями супер- кубку « Колос»  та  срібними призерами з міні – футболу. На території села утворена  ГО « Червоненська Воля «.Особисто мною ,власними коштами нагороджувала команду.

Надавалась допомога в сумі 1000 грн та районний депутат Яременко Валерій надав спонсорську допомогу для будівництва роздягальні в сум 2000 грн. Щирі слова подяки нашим хлопцям, які  за власний кошт будують роздягальню. На День села, яке святкували 14 серпня кращим  гравцям за спонсорські кошти були придбані та подаровані електрочайники та почесні грамоти.  Під час святкування масляної в с. Триліси брали активну участь.

В приміщенні Червонянської ЗОШ  функціонує ДЮСШ, секція по боксу.   Корчагін Кирило виборює в змаганнях по боксу золоті медалі та займає призові місця.

На території села Червоне проводяться різні свята.

Новорічні колядки для учнів та дошкільнят – 9 січня 2017

Року. Були закуплені за кошти спонсорів новорічні   подарунки  суму

. та новорічні подарунки  в кількості 38 дошкільнят, 56 учні. День Перемоги- 3000 грн. « Агрофірма « Світанок»( спонсорська допомога.)

 Святкували день захисту День захисту дітей- концертна програма, конкурси , дискотека, солодкий стіл,надавалась допомога  на закупілю призів  500 грн. та 600 грн.на солодкий стіл  СТ « Червонянське»

 Для проведення свята Івана Купала- надавалась спонсорська допомога в сумі  400 грн для придбання  призів для молодшої групи танцювального колективу « Сальвія»)

 Святкування «День села» - концертна програма, караоке по -червонянські, дискотека. Спонсорами свята були « «Агрофірма  « Світанок», в  сумі 5000 грн.для закупівлі короваїв,рушників,оплати музичного супроводу, транспорт, благоустрою та святкового столу.

 

На території села  функціонують   інтернет- провайдери  «Устінет», В домівках наших односельчан з,явився провідний  інтернет. Жителі села  вдячні за  таку  «цивілізацію»

Утворений  та функціонує офіційний веб- сайт Червоненської сільської ради, на якому буде висвітлюватись робота  виконкому  Червоненської сільської ради та життя села.

Проводиться реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації громадян секретарем  Скочинською Тамарою Антонівною.   Зареєстровано  та  знято з реєстрації 33  особи , дні прийому середа з 9.00год. до 12.00 год.

                                                                                             Затверджую:

 

                                                                                       На засіданні ХІХ сесії  21.12.2017 року.

 

 

 

 

                                                                    ПЛАН

                                      роботи засідань сесії

                             Червоненської сільської ради

                                                  на  2018 рік.

 

 

 

Назва  заходів                                                    дата          доповідач 

 

                                     - 1- засідання

1.Про затвердження бюджету Червоненської      21.12.2017.    Савченко В.В.

   сільської ради на 2018 рік.

2.Про затвердження Програми соціально-           21.12.2017     Савченко В.В.

економічного   та культурного розвитку

 с.Червоне  на 2018 р.

3.Про затвердження плану роботи засідань         21.12.2017     Савченко В.В.

  сесій Червоненської сільської ради на

   2018 рік.

4.Про преміювання сільського                               21.12.2017   Зеленська Т.О.

  голови .

5. Розгляд заяв та скарг.                                                                Савченко В.В.

 

 

 • 2 – засідання /лютий/

   

  1.Про благоустрій села Червоне                                                   Савченко В.В.

  2.Про раціональне використання земель

     Червоненської сільської ради.                                                   Савченко В.В.

  3.Звіт постійної комісії.

  4.Звіти депутатів  в/о.

  5.Розгляд заяв та скарг.                                                                 Скочинська Т.А.

                                         

 • 3 – засідання  / серпень/

   

  1.Про підготовку Червонянського                                                Крук  А.І.

  НВК  ЗОШ  І – ІІ ступенів до навчаль

  ного року  / 2018-2019/.

  2.Про стан дотримання законності та                              

     правопорядку на території Червоненської

     сільської ради .

  3.Звіт постійної комісії .

  4.Звіт депутатів  сільської ради по в/о.

  5.Розгляд заяв та скарг.                                                                Савченко В.В.    

   

 • 4 – засідання /грудень/

   

  1.Звіт сільського голови про роботу за 2016 рік.                       Савченко В.В.

  2.Про сплату орендної плати за 2017 рік.

  3.Розгляд заяв та скарг.                                                                 Скочинська Т.А.                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua